fbpx

O Louve

O Louve

Edyta Podkulska

Odwaga i rozwaga. Wolność i przynależność. Prawdziwe piękno – bo płynące z wnętrza. Taka jest LOUVE: Kobieta-Wilk. Ma w sobie siłę, ciekawość świata i odwieczną mądrość przodków. Dzięki wyostrzonym zmysłom, szczególnie intuicji, rozumie siebie i swoje potrzeby. Przy tym pozostaje szlachetna: jak każda Wilczyca posiada ogromną zdolność do poświęceń. Dostrzega magiczną stronę życia. Nie ma dla niej ograniczeń. Liczy się miłość. Liczy się stado – rodzina i przyjaciele, ale także wartościowi ludzie, których spotyka na swojej drodze.

Nazywam się Edyta Podkulska i jestem pomysłodawczynią marki LOUVE WITH LOVE®. O projektowaniu ubrań marzyłam już jako mała dziewczynka. W dorosłym życiu przeszłam fascynację modą włoską, aby w końcu uświadomić sobie własną misję – wspieranie polskich projektantów. Dlatego w 2012 roku otworzyłam 2 ekskluzywne butiki LOUVE promujące polskich kreatorów mody. Lokalizacja obu punktów nie jest przypadkowa – Pasaż 13 w Krakowie oraz Pasaż Monopol w Katowicach to miejsca, w których atmosfera historii przeplata się z nowoczesnością tworząc niecodzienny klimat. Butiki są przestrzenią do spotkań, których celem niekoniecznie bywają zakupy… Moim kolejnym krokiem było wykreowanie własnej marki: LOUVE WITH LOVE®. Formalnie powołałam ją do życia w 2017 roku, ale zakiełkowała i wyrosła we mnie dużo wcześniej. Pragnę w ten sposób inspirować kobiety, obudzić w nich Wilczyce – zachęcić, aby każda z nich odnalazła z LOUVE najlepszy styl: swój własny.

LOUVE WITH LOVE® to ekskluzywna marka dla wyjątkowych i kreatywnych kobiet ceniących niebanalną modę z odrobiną magii. Wszystkie projekty inspirowane są najnowszymi trendami modowymi, a jednocześnie nieprzemijającą klasyką. Projektanci dbają o każdy detal, nadając poszczególnym kolekcjom pełen emocji, ultrakobiecy i ponadczasowy charakter. Wysokogatunkowe jedwabie, najwyższej klasy krawiectwo i indywidualność – oto właśnie LOUVE WITH LOVE®, która wnosi do mody nową jakość i niepowtarzalny styl.

LOUVE WITH LOVE® stworzyłam z myślą o Wilczycach, które opowiadają swoją historię wyrażając ją ubiorem, wizerunkiem oraz pasją. Tajemnica LOUVE tkwi w każdej kobiecie. Ja już ją odkryłam, a czy Ty jesteś gotowa na odnalezienie w sobie Wilczycy?