fbpx

Wild Tracks Wiosna Lato 2019

Wild Tracks Wiosna Lato 2019
  • Wysokogatunkowe jedwabie, bawełny i wiskozy, na których gdzieniegdzie można dostrzec wilcze tropy i sygnaturę Wilczycy, a w tle pozorna brzydota otoczenia. Nadchodzi WILD TRACKS SS19 – najnowsza kolekcja od Louve with Love.

 

  • Kobieta Louve to Wilczyca, która podąża własnymi tropami w najdziwniejsze niekiedy miejsca. A jednak z każdego z nich czerpie energię widząc i rozumiejąc piękno nawet tam, gdzie inni dostrzegają tylko zniszczenie i rozpad.

 

  • Z pozoru kontrowersyjny klimat sesji zdjęciowej, w rzeczywistości oddaje filozofię marki LOUVE i jej DNA. Tym razem Wilczyca pokazuje inną twarz. Wciąż jest nieokiełznana, ale pozwala się też poznać jako świadoma strażniczka naszej planety. Manifestuje dezaprobatę wobec nadmiernego konsumpcjonizmu jednosezonowych produktów wytwarzanych niejednokrotnie w fabrykach zatrudniających dzieci. Nie chce pozostawić po sobie pomników degradacji w postaci ton odpadów. Dlatego mówi „NIE” masowemu stosowaniu poliestru i nosi najwyższej jakości naturalne tkaniny. Jest przy tym olśniewająca nawet w najbardziej surowym krajobrazie.

 

  • WILD TRACKS SS19 nawiązuje do natury nie tylko doborem materiałów, lecz także kolorystyką oraz wzornictwem. Dominują tu barwy Matki Ziemi z jej florą i fauną, ze słońcem i wodą. Ważną rolę odgrywają motywy zwierzęce, w tym autorskie printy wilczych tropów podkreślające indywidualny styl i osobowość Kobiety LOUVE. Kolekcja oferuje również wzory kwiatowe oraz utrzymane w letnim klimacie i bardzo trendy – grochy. Jak zawsze wszystkie detale zostały dopracowane do perfekcji, a zaprezentowane stylizacje łączą w sobie elegancję i wygodę.

 

  • Degradacja industrialnego otoczenia, wykorzystanego jako tło do sesji zdjęciowej, jest w tym wszystkim pozorna. Natura odradza się także w starych warsztatach kolejowych stopniowo odzyskując należne sobie terytorium…

 

witaMy w LOUVE world

 

– FOTO: Edyta Potrząsaj Photography

– RETOUCH: Agnieszka Gruba

– MODELKA: Edyta Strzeszewska | A S Management 

– MUA & STYLE: Joanna Wolff 

 – HAIR: Akademia Stylizacji M.P. Babicz